Advantages

Prestižinės klasės biurai

A energinio naudingumo klasės biurų pastatas yra čia dirbančiųjų gyvenimo būdo dalimi. Inovatyvūs inžineriniai sprendimai leidžia LIVE SQUARE biuruose užtikrinti komfortabilias darbo sąlygas. Viešbučio pastate įrengtas modernus konferencijų centras. Taip pat įmonės turi galimybę įregistruoti savo buveinę.

Patogus susisiekimas  

LIVE SQUARE kompleksas įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekto ir V. Kudirkos gatvės sankirtoje, todėl lengvai pasiekiamas privačiu ir viešuoju  transportu. Priešais pastatą yra autobusų stotelė, Lukiškių aikštėje „Cyclo City“ dviračių punktas, teritorijoje veikia „City bee“ automobilių bei paspirtukų dalijimosi paslauga. Atvykstantiems į darbą savo automobiliu yra įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių aikštelė, iš kurios galima užkilti liftu ir patekti į verslo centrą neišeinant į lauką. Dviračių vairuotojams įrengta atskira dviračių saugojimo patalpa bei persirengimo patalpa su rakinamomis spintelėmis ir dušais.

 

 

To live.
Seek.
Socialize.
@

Viešosios erdvės

LIVE SQUARE ypatingą dėmesį skiria viešosioms erdvėms – pėsčiųjų skveras su šliuožykla ir lauko suoliukais, erdvi stogo terasa su restoranu ir poilsio zonomis. Šios erdvės yra atviros miestiečiams, leidžia atsikvėpti ir smagiai leisti laiką su kolegomis bei grožėtis Vilniaus panorama. Pirmame aukšte įsikūręs restoranas leidžia organizuoti verslo pietus su klientais ar pietauti su kolegomis neišėjus iš pastato. Jūsų patogumui visame verslo centre veikia nemokamo Wifi zona.