Privalumai

Prestižinės klasės biurai

A energinio naudingumo klasės biurų pastatas taps čia dirbančiųjų gyvenimo būdo dalimi. Inovatyvūs inžineriniai sprendimai leis „Live Square“ biuruose užtikrinti komfortabilias darbo sąlygas. Viešbučio pastate bus įrengtas modernus konferencijų centras. Taip pat įmonės turės galimybę įregistruoti savo buveinę.

Patogus susisiekimas  

„Live Square“ kompleksas įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekto ir V. Kudirkos gatvės sankirtoje, todėl lengvai pasiekiamas viešuoju ir privačiu transportu. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus elektromobilių įkrovimo stotelė, o „Cyclocity“ dviračių nuomos punktas prie pat Lukiškių aikštės. Iš automobilių stovėjimo aikštelės patekti į verslo centrą bus galima užkilus liftu, neišeinant į lauką. Keliaujantys nuosavais dviračiais, juos galės palikti  įrengtose dviračių saugyklose. Jūsų patogumui taip pat bus įrengtos dušinės ir persirengimo kambariai.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Viešosios erdvės

„Live Square“ ypatingą dėmesį skirs viešosioms erdvėms – pėsčiųjų skveras su fontanu ir lauko suoliukais, erdvi stogo terasa su restoranu ir poilsio zonomis. Šios erdvės bus atviros miestiečiams, leis atsikvėpti ir smagiai leisti laiką su kolegomis bei grožėtis Vilniaus panorama. Pirmame aukšte įsikūręs restoranas leis organizuoti verslo pietus su klientais ar pietauti su kolegomis neišėjus iš pastato. Jūsų patogumui visame verslo centre veiks nemokamo Wifi zona.

Technologiniai pastatų sprendimai