Privalumai

Prestižinė vieta miesto širdyje

Vos išėję iš namų LIVE SQUARE naujakuriai patenka į gyvybe ir novatoriškumu pulsuojančią Vilniaus centro erdvę. Gyventojai pėstute gali pasiekti visus svarbiausius miesto objektus – Gedimino prospektą, Lukiškių, Vinco Kudirkos ir Katedros aikštes. Įsikūrus LIVE SQUARE nereikia galvoti apie visuomeninį transportą ar automobilio statymą centre norint pasivaikščioti Gedimino prospektu, išgerti kavos kavinukėje šalia Lukiškių aikštės ar nueiti į bet kurį kultūrinį renginį miesto centre.

Puiki infrastruktūra

LIVE SQUARE unikalumas slypi vietos patogume. Visus miesto rajonus gyventojai gali patogiai pasiekti automobiliu ar visuomeniniu transportu, o senamiestį – pėstute. Projektą supanti infrastruktūra pritaikyta visų poreikiams: šalia vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, sveikatingumo centrai, kultūros objektai ir įvairūs renginiai, viešojo transporto stotelė, prekybos centrai.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Urbanistinė architektūra

Architektų grupės UNITECTUS urbanistinė vizija – sukurti šiuolaikišką integruotą kompleksą, skirtą darbui, poilsiui ir patogiam gyvenimui pačioje miesto širdyje.

 

Patikimas projekto valdytojas

EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Modernius ir kokybiškus sprendimus įmonė klientams siūlo jau daugiau nei dvidešimt metų.

Darni verslo plėtra įpareigoja atsižvelgti ne tik į verslui, bet ir bendruomenei, aplinkai aktualius aspektus. Svarbu ne tik tai, kur ir kaip gyvename dabar, bet ir tai, kaip prisidėsime prie geresnės ateities.

EIKA net devynis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais Lietuvoje yra tapę įmonės projektai „Santariškių namai“ ir „EIKA namai Pilaitėje“.

www.eika.lt