Prekybos galerija

Atviroms
mintims
@

Rimi + Vivi

Rimi“ parduotuvė yra pritaikyta aktyviai gyvenantiems vilniečiams ir miesto svečiams, kurie labiausiai vertina greitą ir patogų apsipirkimą. Čia siūlomas gausus salotų ir sveikesnių užkandžių išsinešti pasirinkimas, taip pat galima įsigyti „Rimi“ ženklu „Rinkis sveikiau“ pažymėtų produktų. Skubantys pirkėjai čia taip pat ras sumuštinių, sušių, bandelių, vietoje ruošiamos gardžios kavos ir kito maisto bei gėrimų, skirtų išsinešti. Pirkėjų patogumui parduotuvėje įrengtos savitarnos kasos.

Narvesen

Narvesen“ parduotuvė „Live Square“ svečiams siūlo teigiamus pojūčius ir padeda patogiau bei paprasčiau gyventi kiekvieną dieną, savo asortimente siūlydama kavos puodelį su šviežio pieno puta, skaniais pusryčiais, priešpiečiais ar tiesiog užkandžiais. Čia galima rasti nacionalinius ir regioninius dienraščius bei savaitraščius, įvairius verslo, pramogų, kelionių ir laisvalaikio žurnalus, vaikams skirtą spaudą, galima patogiai atsiskaityti net tik už prekes, bet ir už įvairias paslaugas.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Formosa

Formosa“ rasite taivanietiškas burbulines arbatas bei šerbetinius kokteilius, galėsite pasirinkti ne tik įvairias priedų kombinacijas, bet ir nusistatyti sau patinkantį saldumą ir arbatos temperatūrą. Draugiškos baristos visada patars ir padės išsirinkti iš gausaus meniu.

Florisima

Gėlių salone „Florisima“ rasite originalias gėlių puokštes, daug geros kokybės skintų ir vazoninių ir dirbtinių augalų, vazonų ir floristinių aksesuarų, o jus aptarnaus kvalifikuotos floristės, savo žinias nuolat gilinančios floristų kursuose Lietuvoje ir pasaulyje. Salone galima sukurti sveikinimo ir kitas puokštes bei kompozicijas, floristiškai įpakuoti dovanas, įsigyti originalius atvirukus.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Shake Snack Plus

SHAKESnackPLIUS“ klientams siūlo išskirtinius japoniško maisto skonius. Čia virtuvės meistrų ruošiamas maistas yra tik iš šviežių ir turtingo skonio produktų. Asortimente klientai ras sušius su griliuje keptais ingredientais, grilyje skrudintu sūriu ir įvairiausiais padažų mišiniais. Mažiau mėgstantiems žuvį restoranas siūlo vištienos, kiaulienos, jautienos ir daržovių iešmelius. Išskirtiniams pietums ar vakarienei restoranas teikia japoniško ritualo malonumą „Shabu Shabu“, kurio metu bus gaminami tradiciniai japonų karštos mėsos arba žuvies patiekalai.

Benu vaistinė

Benu“ vaistinėje yra teikiamos profesionalios konsultacijas sveikatos klausimais, čia galima rasti vaistininkų patirtį ir jaukią aplinką. Užsukę klientai ras platų vaistų pasirinkimą ir nuosavo prekių ženklo „Livsane“ produktų asortimentą.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Her Excellency. Specialty Coffee by VERO CAFE

Her Excellency. Specialty Coffee by VERO CAFE“ yra laboratorija, kurioje dirba profesionalai baristos, skatinantys kavos mylėtojus konsultuotis, eksperimentuoti ir atrasti. Čia lankytojai kviečiami drąsiai bandyti įvairiausius kavos paruošimo būdus, ragauti vis naujas, tikrai išskirtines kavos pupeles. Šiltuoju sezonu klientai gali ragauti gazuotą kavą, ledinę juodą su įvairiais vaisiais ir uogomis, taip pat kavą, padarytą šaltu metodu.

Raudonas ir baltas

Raudonas ir baltas“ – tai jauki, maža erdvė sostinės centre, į kurią galima užbėgti puodeliui kavos, pailsėti, pasislėpti nuo gatvės šurmulio, pasimatyti su draugais ar susitikti darbo klausimais. Ramybe dvelkianti atmosfera, rami muzika, užkandžių ir šviežių salotų baras, vynai bei kiti produktai iš Italijos, Ispanijos. Klientams siūlomi išskirtinių vynų degustacijų vakarai su someljė, sezoninių vynų prezentacijos, vakarai su įdomiais žmonėmis, uždari vakarėliai įvairiomis progomis,  produktų pristatymas į namus ar į darbovietę. Stilingai supakuotos dovanėlės, dovanų kuponai, išankstiniai užsakymai su pristatymu, dienos ir sezoniniai pasiūlymai.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Biržų duona

Biržų duona“ krautuvėje klientai ras šviežiausius ir gardžiausius kepinius, kiekvieną rytą atkeliaujančius iš Biržuose esančios kepyklos. Lentynose gausu ruginės duonos, kepamos puoselėjant senovės tradicijas, rankų darbo desertų, konditerijos gaminių bei užsienio tradicijų įkvėptų kepinių.

Pink and Yellow restoranas

Restoraną „Pink & Yellow“ sudaro dvi skirtingų koncepcijų erdvės. Retro nuotaikos įkvėptoje pusryčių, pietų ir vakarienės erdvėje „Yellow“ klientai gali mėgautis tuno tartarais, žuvienėmis, kukurūzų sriuba, jautienos žandais, benedikto kiaušiniais ir kt. Šildomoje lauko terasa „Pink“ svečiai gali pasimėgauti ne tik įstabiu panoraminiu sostinės vaizdu, bet ir specialiai sukurtu gėrimų bei desertų meniu. Lankytojai gali paragauti keturis skirtingus desertus, atitinkančius klasikinio meniu kategorijas: desertas-užkandis, desertas-sriuba, desertas-pagrindinis patiekalas, desertas-desertas.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Ženeva

Šveicariškų laikrodžių parduotuvėje „Ženeva“ klientai ras pasaulyje gerai žinomų kompanijų laikrodžių kolekcijas: „Zenith“, „Ulysse Nardin“, „Omega“, „Tag Heuer“, „Rado“, „Raymond Weil“, „88 Rue Du Rhone“, „Revue Thommen“, „Michel Herbelin“, „Grovana“, o taip pat juvelyrinius dirbinius su briliantais „Damiani“ ir „Bliss Gioielli“, bižuteriją vyrams „Rochet“. čia prekiaujama ir mechaninių laikrodžių užvedimo dėžutėmis „Modalo“, „Rapport“ (London), bei įvairiomis apyrankėmis laikrodžiams.