LIVE SQUARE verslo centre kursis pasaulyje sparčiai populiarėjanti bendradarbystės erdvė SPACES

LIVE SQUARE verslo centre 2019 m. pavasarį Lietuvoje įsikurs pirmoji SPACES bendradarbystės erdvė. EIKA ir SPACES koncepciją ir prekinį ženklą valdanti IWG pasirašė patalpų nuomos sutartį, pagal kurią sutarta išnuomoti šiek tiek daugiau nei 1500 kv. m. plotą. Po šio susitarimo LIVE SQUARE jau sutarta dėl 66 proc. ploto nuomos.

SPACES bendradarbystės erdvės įsikūrimas komplekse sustiprina LIVE SQUARE kuriamą viziją, kurioje skleidžiasi šiuolaikinio pasaulio tendencijos ir buriasi atviri bei novatoriški žmonės. Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, pasaulyje sparčiai populiarėjančios bendradarbystės erdvės SPACES atsiradimas komplekse – reikšmingas įvykis Lietuvos biurų rinkoje, kuri taip pat sparčiai reaguoja į besikeičiančius klientų poreikius ir pasaulines tendencijas. „SPACES – tai naujas požiūris į darbą bendradarbystės pagrindu paremtuose biuruose, o mums – didelė garbė ir sėkmė pirmiesiems Lietuvoje tokią erdvę kurti EIKA plėtojamame projekte“, – teigia D. Dargis.

Pasak Jekaterinos Kosmačiovos, IWG vadovės Baltijos šalyse, SPACES pakeičia įprastą darbo aplinką, kuri verslo žmonėms leidžia pasijusti tarsi namuose. „Ši aplinka suteikia jaukumo ir atsipalaidavimo jausmą, o joje esančios visos reikalingiausios priemonės padeda atlikti darbus greitai ir efektyviai. Darbas tokioje erdvėje padeda užmegzti ryšius ne tik su panašiais žmonėmis, bet ir su įvairiausių sričių ekspertais,“ – būsimą bendradarbystės viziją pristato J. Kosmačiova.

SPACES koncepcijoje atsiskleidžia keletas aspektų: puikus patalpų išplanavimas ir dizainas, kuris sujungia pasaulines tendencijas su vietiniais skoniais; kitoks mąstymas – biuras nėra orientuotas tik į kvadratinius metrus, jis yra sukurtas žmonėms; ypatingas dėmesys svetingumui, o erdvių valdymas paremtas technologijomis.

Per artimiausius 6 mėnesius pasaulyje bus beveik 100 SPACES erdvių. Tai įspūdingas augimas, atskleidžiantis naujos koncepcijos poreikį ir populiarumą visame pasaulyje. „Mūsų ir EIKA vizijos sutampa, nes vienodai tikime, kad nekilnojamojo turto ir technologijų derinys yra nekilnojamojo turto rinkos ateitis. Esu įsitikinusi, kad kartu pasiūlysime erdves verslui, kurios visiškai skirsis nuo dabar esančių Lietuvos rinkoje. Jos bus jaukios, įkvepiančios ir elegantiškos, bet tuo pačiu prieinamos,“ – bendradarbiavimą su EIKA vertina IWG atstovė.

 

„Newsec“ atstovauja IWG tinklo plėtrą Lietuvoje ir padėjo kompanijai tinkamiausios lokacijos SPACES bendrystės erdvei paieškoje. „Sprendimą pirmąjį SPACES Vilniuje įkurti LIVE SQUARE projekte lėmė puiki pastato lokacija ir matomumas, patogi ir lanksti aukštų struktūra bei viešbučio „Hilton“ kaimynystė. Dar vienas svarbus elementas susitarimui – sklandus derybų dialogas su EIKA, kurios vadovai iškart suprato tokio nuomininko vertę projektui bei siekdami komplekso multifunkcijos ir paskirčių sinergijos nusprendė pastate sukurti aktualią bendradarbystės erdvę taip atverdami pastatą dar platesnei vartotojų auditorijai“, – teigia Newsec sprendimų nuomininkams grupės vadovas Baltijos regione Martynas Babilas.

Be vasaros pradžioje paskelbto pirmojo LIVE SQUARE nuomininko – advokatų kontoros „Sorainen“ – nuomos sutartys yra pasirašytos dar dėl dalies pirmo aukšto patalpų, kur įsikurs kavos baras, gėlių salonas, prabangių laikrodžių salonas, vaistinė. Šiuo metu vyksta derybos dėl patalpų restoranui, kuris išsiskirs savo moderniu stiliumi, ir kitais potencialiais nuomininkais, kurie padės kurti nuolat pulsuojančią ir gyvą erdvę mieste. Liko neišnuomota apie 2000 kv. m. prekybinio ir biurų ploto.

Apie LIVE SQUARE

– LIVE SQUARE miestiečius kvies ne tik gyventi, dirbti, bet ir prasmingai leisti laisvalaikį. Čia bus įrengtas restoranas, ant stogo – gyvų ir žaliuojančių augalų supamos poilsio zonos bei erdvi lauko terasa, nuo kurios atsivers vaizdas į Gedimino prospekto, Lukiškių aikštės ir Tauro kalno apylinkes.

– Nusileidus nuo terasos, bus galima apsilankyti verslo centre veiksiančioje prekybos galerijoje bei pasivaikščioti skvere, kur bus įrengtas fontanas ir suformuotos poilsio zonos miestiečiams.

– Modernus verslo centras su prekybinėmis patalpomis užims 6,8 tūkst. kv. m, o gyvenamasis pastatas, kuriame bus įrengti 88 apartamentai su balkonais ir terasomis –  4,7 tūkst. kv. m.

– Miesto svečiai galės apsistoti keturių žvaigždučių „Hilton Garden Inn“ viešbutyje, kuriame  suplanuoti 164 kambariai, atitiksiantys tarptautinį „Hilton“ prekės ženklo standartą. Viešbutyje veiks sporto salė, restoranas su lauko terasa, 300 kv. m. konferencijų centras. Bendras viešbučio plotas sieks 7 tūkst. kv. m.

– Bendras komplekso plotas sieks apie 18 tūkst. kv. m, o vertė – apie 49 mln. eurų. Projektą vykdo EIKA, o architektūrinę dalį kuria architektų grupė „Unitectus“. Planuojama, kad LIVE SQUARE erdvė bus atidaryta 2019 m. pavasarį.

– Pavadinimas LIVE SQUARE talpina kelis svarbius elementus. Žodis „live“ reiškia gyvenimą „čia ir dabar“, o „square“ nurodo į atvirumą ir dinamiką, kuri turėtų atgaivinti šiandien šiek tiek apsnūdusią Gedimino prospekto dalį ties Lukiškių aikšte.