Livesquare Livesquare Livesquare
Atviroms
mintims
@

Apie projektą

LIVE – tai gyventi dabar. SQUARE – tai gyventi čia.

LIVE SQUARE – Vilniaus centro erdvė, kur pulsuoja gyvybė ir novatoriškumas, verda šiuolaikinių miestiečių gyvenimas ir kultūra. Ši erdvė prikelia apsnūdusią Gedimino prospekto dalį ir atveria ją aktyviam gyvenimui, darbui ir buvimui – čia ir dabar. LIVE SQUARE buria dinamišką ir kultūringą bendruomenę, įkvepia investuoti į žinias, idėjas ir žmones. Jų tarpusavio ryšį.

 

LIVE SQUARE vertina dabarties akimirką, bet nepamiršta praeities ir nebijo to, kas laukia ateityje. Priešingai, ji perėmė viską, kas buvo geriausia praeityje, o dabar, patirdama buvimo čia akimirką, gyvena ateities nuojauta. LIVE SQUARE – vienintelė vieta Vilniuje – organiškai sujungianti biurus, parduotuves, gyvenamuosius namus ir turistinius objektus.

LIVE SQUARE duris atverė 2019 metais. Jame įsikūrė 4 žvaigždučių viešbutis „Hilton Garden Inn“ (7.000 kv. m.), verslo centras su prekybinėmis patalpomis (6.400 kv. m.) bei gyvenamųjų namų kvartalas (4.700 kv. m.) su 88 apartamentais.

 

 

Vieni didžiausių LIVE SQUARE nuomininkų – advokatų kontora „Sorainen“, kuri išsinuomojo 2.100 kv. m. ploto patalpas. Verslo centre įsikūrė ir 1.500 kv. m. taip pat nuomojasi pirmasis Baltijos šalyse bendradarbystės centras „Spaces“. Prekybos galerijoje veikia kavos baras „Vero Cafe“, sushi restoranas „Shake Snack Plius“, vaistinė „Benu“, gėlių salonas „Florisima“, šveicariškų laikrodžių parduotuvė „Ženeva“, arbatinė „Formosa“, užkandžių ir šviežių salotų baras „Raudonas ir baltas“, parduotuvės „Narvesen“ ir „Biržų duona“ bei pirmoji naujos koncepcijos parduotuvė „Rimi Express“. LIVE SQUARE nuomininkų gretas papildė ir patalpas nuomojasi naujo koncepto restoranas su baru-desertine „Pink & Yellow“.

Architektūra

Urbanistinė vizija – sukurti šiuolaikišką ir miestietišką integruotą kompleksą, skirtą darbui, poilsiui ir gyvenimui. Užbaigiant formuoti šios miesto dalies urbanistinį audinį, sukuriama aktyvi ir gyvybinga aplinka, savo architektūra, viešosiomis erdvėmis, įsikursiančiais gyventojais ir verslais praturtinanti centrinį Vilnių.

Dainavos gatvės atkarpoje įrengiamas dengtas pasažas. Iš pasažo įrengti pagrindiniai įėjimai į viešbutį, verslo centrą, parduotuves ir restoranus. Šiaurinėje pusėje pasažas išsilieja į atvirą viešąją erdvę link Gedimino prospekto. Ši centrinė dalis yra tarsi vartai į visą kompleksą, jo centrinė viešoji erdvė, dengta lengvų ir grakščių konstrukcijų stogu.

Fasadų medžiagiškumas – stiklo-aliuminio konstrukcijų fasadinė sistema su natūralaus akmens plokštėmis ir aliuminio kompozito lankstiniais. Langai ir vitrinos skaidomi vertikaliais piliastrais, pabrėžiant pastato aukštį ir elegantiškumą. Pastatų stogai apželdinami ir išnaudojami terasoms, iš kurių atsiveria miesto centrinės dalies panoramos.

Architektų komanda: Povilas Čepaitis, Dainius Čepurna, Valdemaras Bučys, Linda Šeženytė, Žilvinas Urbas ir kiti architektų grupės UNITECTUS nariai, prisidedantys prie projekto kūrimo.