Privalumai

Prestižinė vieta miesto širdyje

Vos išėję iš namų LIVE SQUARE naujakuriai pateks į gyvybe ir novatoriškumu pulsuojančią Vilniaus centro erdvę. Gyventojai pėstute galės pasiekti visus svarbiausius miesto objektus – Gedimino prospektą, Lukiškių, Vinco Kudirkos ir Katedros aikštes. Įsikūrus LIVE SQUARE nereikės galvoti apie visuomeninį transportą ar automobilio statymą centre norint pasivaikščioti Gedimino prospektu, išgerti kavos kavinukėje šalia Lukiškių aikštės ar nueiti į bet kurį kultūrinį renginį miesto centre.

Puiki infrastruktūra

LIVE SQUARE unikalumas slypi vietos patogume. Visus miesto rajonus gyventojai patogiai pasieks automobiliu ar visuomeniniu transportu, o senamiestį – pėstute. Projektą supanti infrastruktūra pritaikyta visų poreikiams: šalia vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, sveikatingumo centrai, kultūros objektai ir įvairūs renginiai, viešojo transporto stotelė, prekybos centrai.

Gyventi.
Siekti.
Bendrauti.
@

Urbanistinė architektūra

Architektų grupės UNITECTUS urbanistinė vizija – sukurti šiuolaikišką integruotą kompleksą, skirtą darbui, poilsiui ir patogiam gyvenimui pačioje miesto širdyje.